Ваша активність у фонді

Багато з тих, хто живе не тільки для себе, а також намагається допомагати іншим і бути корисним всьому суспільству, змогли успішно проявити свої прагнення, у нашому Благодійному фонді «Їжа для Життя», у повній мірі. Оскільки для активного проявлення свого бажання допомагати іншим, вам не обов'язково бути власником круглої грошової суми чи грошей взагалі, – ви можете взяти участь у Благодійній діяльності фонду, проявляючи свої вміння і навички, чи просто даруючи свій дорогоцінний час, увагу, і турботу нужденним... Оскільки, не їжа, не гроші, і не якісь інші матеріальні цінності, роблять людину щасливою, а відчуття та розуміння того, що вона для когось корисна і комусь потрібна, і що є хтось, до кого можна звернутися за допомогою і цей хтось може допомогти. От оцим «кимось», ви зможете стати...

Волонтери, чи Ваша особиста, персональна, допомога?

 

Товарно-матеріальний внесок у фонд

Для Благодійного фонду «Їжа для Життя», не має особливого значення, які це будуть товарно-матеріальні цінності: одяг, предмети домашнього вжитку чи просто продукти харчування. Ви також можете, або привезти або передати, їх. Більше того, якщо ви бажаєте, то можете самі особисто взяти участь у роздаванні цих цінностей, персонально в руки кожному нужденному.

Як передати товарно-матеріальні цінності?

 

Грошовий внесок у фонд

Благодійний фонд «Їжа для Життя» має досить гнучкі, швидкі, і надійні інструменти для отримання грошових перерахувань, як від юридичних, так і від фізичних осіб: банківські рахунки у різних валютах, електронні акаунти для інтернет-перерахувань, звичайні грошові перекази для фізичних осіб та багато іншого.

Як перерахувати кошти?.


Партнерство

Особливістю діяльності нашого фонду – є відкритість до співпраці в організації благодійних заходів та акцій. Тому, якщо ви бажаєте організувати акцію благодійності, в будь-якому районі Києва чи України, то можете звернутися до нас, і ми постараємося вам допомогти в організації та проведенні задуманого.

До кого звернутися щодо партнерства?